loading...

Süt Burger Tarifi

loading...

Dışarıda satılan süt burgerleri bilirsiniz.Ve şuana kadar benim denk gezdiklerimin hepsinde glikoz şurubu kullanıldığını bizzat içindekiler bölümünden okudum.Çocuklarımıza yedirmememiz gereken maddelerden bir tanesi glikoz şurubu.Şöyle belirteyim 1 kg glikoz şurubu tam tamına 22 kg şekere eşit.Buda firmaların neden glikoz şurubu kullandıklarını açıkça belirtiyor.Şimdi kendi süt dilimi tarifinizi yapacaksınız.Peki süt burger kaç kalori hiç merak ettiniz mi ? Üstteki tabloda bu bilgiye ulaşabilirsiniz.O zaman süt burger yapılışına geçelim.

sut_burger

3 hakkında “Süt Burger Tarifi” görüş

  1. cok guzel yazmissiniz ama krem santidede olan glikoz surubunu unutmussunuz bence arasina krem santiyide kendimiz yapmaliyiz yoksa ne anlami var bu yazdiginiz bilginin yanlis olur

  2. cok guzel yazmissiniz ama krem santidede olan glikoz surubunu unutmussunuz bence arasina krem santiyide kendimiz yapmaliyiz yoksa ne anlami var bu yazdiginiz bilginin yanlis olur….

    1. glikoz şurubuna karşı biriyim ki özellikle çocuklarıma yedirmiyorum.O yüzden sitemizde ev yapımı krem şanti tarifide bulunmaktadır.Şuan glikoz şurubunun eczanede satılan pastiller de bile olduğunu düşünürsek kritik bir durumdayız.Glikoz şurubu içermeyen krem şantilerde mevcut ama yinede ev yapımını öneriyoruz.Tariflerde mümkün olduğunca reklam olmaması açısından marka belirtmiyoruz.Yinede uyarınız için teşekkür ederim.Dilerseniz ev yapımı krem şanti tarifimize de göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir