Listede sektörün önemli isimleri bulunuyor

Tarım ve Orman Bakanlığı, çaya boya katarak milletin sağlığıyla oynayan firmaların listesini açıkladı. Listede sektörün önemli isimleri de bulunuyor. Çaya boya katarak milli keyfimizi murdar eden bu firmalar isim isim bakanlık tarafından açıklandı.

Aralarında sektörün önemli isimleri bulunuyor. Türk milletinin kuşkusuz en çok içtiği içecek çaydır. Çayı murdar eden bu firmalar keyfimizi bozmakla kalmadı, sağlımızı da bozdu. Çünkü çaya kimyasal boya katarak milleti büyük bir riske attı.Bu firmalar isim isim bakanlık tarafından açıklandı… Aralarında sektörün önemli isimleri bulunuyor.

Tarım ve Orman Bakanlığı 2020 yılına ait ilk tağşiş listesini yayınladı. Yayımlanan listeye bakıldığında Çay ve Kahveye boya katan firmalar olduğu görülüyor. İşte Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayınlanan belge:

Se-Fa Gıda Mad. San. İnş. Turz. Nak. Tic. Ltd. Şti. Sürmene/TRABZON Of-Sefa BalımSiyah Çay Boya/Gıda Boyası Tespiti Ada Çay San. Paz. Dış Tic. Ltd. Şti. Güneysu/RİZE Simge Rize Çayı Siyah 500 gr Siyah ÇayBoya/Gıda Boyası Tespiti Vega Gıda Sanayi Anonim Şirketi Merkez/RİZE Vega Çay Gold 500 gr.Siyah Çay Boya/Gıda Boyası Tespiti Altınbaşak Çay ve Gıda Mad. San. ve Tic. Ltd. Şti. Merkez/RİZE Altınbaşak Prestij Siyah Çay Siyah Çay Boya/Gıda Boyası Tespiti Esvet Filiz Çayı 500 gr.Siyah Çay Boya/Gıda Boyası Tespiti Sergen Gold Siyah Çay 500 gr.Siyah Çay Boya/Gıda Boyası Tespiti Nova Siyah Çay Boya/Gıda Boyası Tespiti Gökçay Siyah Çay Boya/Gıda Boyası Tespiti Elmas Gold Siyah Çay Boya/Gıda Boyası Tespiti Altıncezve Filiz Çay Siyah Çay Boya/Gıda Boyası Tespiti

altinoktaonalti

Altı Nokta Onaltı Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir