Genç Kadın İsyan Etti:Beni Boşayın

 • Ekleyen:
  Genç Kadın İsyan Etti:Beni Boşayın

  İstanbul’da Betül I. isimli kadın, eşinin ci-nsel f-antezili kıyafetler aldığını, istemediği halde zorla giymek zorunda kaldığını ve dediklerini yapmadığı zamanlarda ise tartıştıklarını ileri sürerek boşanma davası açtı.

  İstanbul’da yaşayan Betül I. isimli kadın, üç yıl önce evlendiği kocasının özel fa-ntezi beklentileri ve ci-nsel sa-pkınlıkları olduğu için evlilik hayatlarının çekilmez hale geldiğini ileri sürerek boşanma davası açtı. Betül I. “Üç yıllık evliyiz. Eşimin ci-nsel sapkınlıkları yüzünden anlaşamıyoruz. Defalarca konuştuk, tartıştık.

  Her defasında değişeceğini söylese de yine aynı davranışlarını yapmaya devam etti. Bana c-insel f-antezili kıyafetler alıyordu. Akşamları o işten geldiği zaman aldıklarını giymemi istiyordu. Ben karşı çıktığım zaman tartışmaya başlıyorduk.

  Tatsızlık çıkmasın diye mecburen giymek zorunda kalıyordum. Benim cins-el konuda isteksiz biri olduğumu düşünerek cin-sel gücü arttırıcı haplar almamı bile istiyordu” dedi.

  UYGUNSUZ FİLMLERİ İZLİYOR Eşi Sami I.’nın seyretmek için c-insel içerikli uygunsuz CD’leri eve getirdiğini de ileri süren Betül I. “İnternetten yada eve getirdiği uygunsuz cins-el içerikli CD’leri beraber izlememizi istiyordu. Ben istemediğim halde evde huzursuzluk çıkartarak zorla bana seyrettiriyordu.

  Bu yüzden tartışmalarımız her geçen gün artmaya başladı. Evliliğimiz süresince devamlı cin-sellik üzerine ve sapkınlıklarını konuştuğumuz için problemler yaşamaktayız. Eşimin cin-sel fa-ntezi istekleri yüzünden devamlı tartışma yaşadığım için huzur kalmamıştır ” şeklinde iddialarda bulunarak boşanmak istedi.

  Malzemeler  Yapılışı  • Etiketler: